Архітектори з 88 країн світу зацікавились реконструкцією черкаського театру

11/07/2016

Міжнародний архітектурний конкурс на кращий проект реконструкції літнього кінотеатру у Сосновому борі триває.

Він стартував у квітні і триватиме до 31 серпня. Опісля варіанти фіналістів обговорюватимуть і вже 15 вересня стане відомим проект переможця.

Про проміжні результати конкурсу повідомили сьогодні на прес-конференції активісти ГО “Промолодь” Іван та Дарина Подолян.

За їхніми словами, анкету на отримання даних щодо черкаського літнього театру вже заповнили 747 учасників із 88 країн світу. Призовий фонд – 1 тисяча доларів. До складу журі запросили представників Черкас, Києва, Івано-Франківська, Канади та інших міст.

Ідея реконструювати літній кінотеатр виникла минулого року. На це навіть почали збирати кошти, втім на повну реконструкцію їх не вистачить.

Очільник КП “Дирекція парків” Володимир Стойко сподівається, що коштами «підсобить» міський бюджет. Крім того, він переконаний, що літній кінотеатр буде затребуваним, оскільки вміщує велику кількість глядачів – 1 тис. осіб. Стойко вважає, що хорошим рішенням також було б під час реконструкції зробити накриття – це вбереже літній театр під час дощів.

Джерело: infomist.ck.ua

No Comments

Залишити відповідь