Анжеліка Рудницька призначена радником Міністра культури України

28/03/2017

Анжеліка Рудницька – відома українська співачка, телеведуча, художниця, заслужена артистка України, громадський діяч та волонтер призначена на посаду радника Міністра культури  України  Євгена Нищука.

Анжеліка Рудницька  виступає  учасником та ініціатором багатьох масштабних благодійних проектів та волонтерських заходів. Виступала у зоні АТО як для цивільного населення, так і для військових. Організовували концерти, зустрічі, літературні читання, збір пожертв та книжок, проводила мистецькі  майстер-класи, збираючи допомогу для тих, хто найбільш постраждав від війни на Сході України. Двічі потрапляла у трійку «благодійників року» за даними «Зеленої книги української благодійності».

«Я все життя  займалася культурою та мистецтвом. Буду рада, якщо  мої знання, здібності, енергія і бажання творити зможуть бути корисними на благо розвитку нашої країни», – ділиться своїми  планами на новій посаді Анжеліка Рудницька.

«Своїм першочерговим завданням бачу культурну деокупацію Донбасу. Сподіваюсь, що відтепер моя волонтерська діяльність у співпраці з Міністерством культури  набуде рис системності та приноситиме ще більше користі».

Анжеліка Рудницька  народилася у місті Рівному, закінчила   факультет журналістики КНУ імені Тараса Шевченка.  Зі студентських років працювала у ТО «Наука» Українського телебачення –  редактором та ведучою телепрограм.

Виступила засновником мистецької агенції  «Територія А», автор і ведуча телепрограми «Мистецький канал», у рамках якого реалізувала проект першого в Україні телехіт-параду «Територія А», який став культовою програмою 90-х років. За п’ять років існування хіт-параду створила понад 2000 телепрограм. Анжеліка Рудницька  була автором і ведучою програм «Музичний простір» (УТ-2), всеукраїнського фестивалю танцювальної музики «Територія ДАНС» (1+1),  програми «У світі хороших новин», «Крок до зірок» тощо. Є одним із засновників премій «Україні – українську музику», «Українська хвиля», фестивалю  «Етносезони».

Відома українська співачка Анжеліка Рудницька  має шість виданих музичних альбомів, численні, в тому числі міжнародні,  дипломи та відзнаки. Реалізувалась як художник, понад 150 її унікальних полотен, що являють собою авторський симбіоз етнічного  і модерного мистецтва, експонувалися по всьому світові та Україні.

Анжеліка  Рудницька є автором  роману «Пристрасна траса до щастя»  та есе  «Біла зірка України», займається викладацькою діяльністю, працювала в  Інституті кіно і телебачення, доцент кафедри фольклористики Інституту філології КНУ ім. Тараса Шевченка.

Учасник та ініціатор багатьох масштабних благодійних проектів та волонтер. Займає активну громадську позицію – у 2010-2014 роках – член Громадської ради при Національній раді з питань телебачення та радіомовлення України, Голова  Наглядової ради Національного конкурсу «Благодійна Україна», член  журі  Національної телепремії  «Телетріумф».

Заслужена артистка України  (1999 р), член Спілки журналістів України, Спілки  художників України, має державні відзнаки та нагороди. Серед них: Орден Княгині Ольги Ш ступеня  (2009 р.),  медаль «За гідність та патріотизм» ( 2015 р.),  медаль « За жертовність і любов до України» (2015 р.).

Джерело: Міністерство культури України

No Comments

Залишити відповідь