Активісти бійкою та заворушеннями зірвали концерт Потапа і Насті

24/10/2016

Активісти бійкою та заворушеннями зірвали концерт Потапа і НастіВ Хмельницькому після акції активістів, яка перейшла в заворушення, скасували концерт Потапа і Насті Каменських. Про це повідомляє УНІАН.

Виступ Потапа і Насті повинен був пройти в приватному розважальному закладі. Біля будівлі зібралися близько сотні представників «Правого сектору», Автомайдану та Всеукраїнського об’єднання «Свобода». Спочатку вони вели себе спокійно, але за годину до концерту почали кидати яйця, димові шашки, а також розлили кров у фойє.

Акція протесту переросла в зіткнення з поліцією. В результаті дві людини, які постраждали від розпилення сльозогінного газу, звернулися за медичною допомогою.

Затриманих немає. Хмельницький міськвідділ поліції за результатами дій протестувальників вирішує питання про внесення до ЄРДР відомостей по частині 4 статті 296 Кримінального кодексу України “Хуліганство”.

Відзначимо, що 20 жовтня Хмельницька облрада заборонила в регіоні гастролі осіб, які публічно підтримують агресію Російської Федерації.

Джерело: artnews.in.ua

No Comments

Залишити відповідь