Акція-протест біля окружного адміністративного суду міста Києва

01/06/2016

11 червня 2016 року громадська організація «Культурний Спротив» біля окружного адміністративного суду міста Києва провела акцію-протест проти злісного ігнорування відповідними державними органами та організаціями (в першу чергу – державною фіскальною службою України та службою безпеки України) судових рішень та приписів, спрямованих на припинення вільного ввозу до держави літератури сепаратистської та антиукраїнської спрямованості, віддрукованої у Росії.

В той час, коли повсякдень триває героїчне протистояння найкращих синів та дочок нашої Держави «гібридній війні» та іншим формам агресії, що ведеться проти України з боку Російської Федерації, знаходяться певні «підприємці» та бізнес структури, які своєю діяльністю сприяють ворожим атакам на власну Батьківщину!
Мова в даному випадку ведеться про тих, хто не просто допомагає, а, фактично стає частиною ворожої «армади», що веде проти України запеклу війну у царині культури та духовності. Про тих, хто давно став провідником в Україні брудних кремлівських «технологій» із отруювання свідомості та душ наших співвітчизників гнилими імперськими «ідеями» та «ідеалами».

Давно відомо, що одним з найбільших виробників та розповсюджувачів друкованої продукції відверто антиукраїнського, сепаратистського, підривного штибу, є московське видавництво «Ексмо». «Книги», самі назви яких не можуть викликати у справжнього українського патріота нічого, окрім огиди та гніву, відкрито виставлені на інтернет-сайті цього «видавництва», котре навіть не приховує свою антиукраїнську діяльність.

2

Нам достеменно відомо, що судові рішення, що спрямовані конкретно проти ввезення та розповсюдження в Україні цього псевдолітературного бруду, не виконується відповідними державними органами та посадовими особами України. Чому?! Чому і на яких підставах ігноруються не лише життєво важливі інтереси Держави, але і її Закон?! Саме такі питання сьогодні ми маємо поставити перед всіма гілками української влади – законодавчої, виконавчої, судової.

Присутні біля суду громадяни гаряче підтримали нашу акцію, висловлюючи повну згоду із вимогами ГО «Культурний спротив» та щире занепокоєння тими проблемами, що піднімає наша організація.

3

Ми маємо тверді наміри продовжуватиме і надалі свої акції, спрямовані на очищення культурного простору України від будь-яких агресивних зазіхань. Про кожну таку акцію ми інформуватимемо широкий загал громадян, котрих закликаємо приєднатися до нашої боротьби!

4

Прес-група ГО «Культурний Спротив»

No Comments

Залишити відповідь