АФІЛЬОВАНІ З ТАБАЧНИКОМ ВИДАВНИЦТВА БІЛЬШЕ НЕ ДРУКУВАТИМУТЬ ШКІЛЬНІ ПІДРУЧНИКИ ДЕРЖАВНИМ КОШТОМ?

31/05/2016

За словами в. о. директора Інституту модернізації змісту освіти Юрій Завалевський, видавництва, афільовані з одіозним Дмитром Табачником, такі як ВД «Освіта», «Генеза», «Сиція» та ТОВ «Видавництво «Світоч» в Державній програмі з закупівлі шкільних підручників, цього року приймати участь не будуть!

Розслiдування: http://divannaya-sotnya.com.ua Завалевський

Нагадуємо, що минулого року (2015-2016 навчальний рік) зазначені видавництва не виконали в повному обсязі, покладені на себе зобовязання з друку та постачання книжок до українських шкіл. Протримали на своїх рахунках близька 8 млн. грн. державних коштів та освідомивши неможливіть вчасного виконання Держзамовлення, повернули ці кошти до Держбюджету. Через це, українські школяри навчалися цього року без необхідних підручників.

Зазначені видавництва вже сплатили за утримування державних коштів, нараховану згідно із статтею 5 «Основних положень досудового врегулювання господарського спору» та статтею 6 «Порядку пред’явлення претензії Господарського процесуального кодексу України» пеню в загальному розмірі 231 890,98 грн.

Тож, згідно із постановою Кабінету міністрів України від 11 березня 2009 року №181, афільованим з Табачником видавництвам до наступних процедур, повязаних із державними закупівлями допуск ЗАБОРОНЕНО!

Єдине, що може змінити ситуацію, це внесення поправок до Постанови Кабінету міністрів, які дозволять табачниківським структурам, вчергове підгодуватися з держбюджету та зірвати ще одне держзамовлення та ще один навчальний рік для українських школярів!

В.о. директора Інституту модернізації змісту освіти Юрій Завалевський розповідає про те, що видавництва — порушники програми держзакупівлі шкільних підручників — видавництва «Генеза», ВД «Освіта», Сиція» та «Світоч», афільовані з Дмитром Табачником не видаватимуть книжки за державні кошти та передадуть авторські права іншим видавцям.

А тим часом, чиновники Міносвіти вже почали лобіювати проект постанови Кабміну, який внесе зміни до постанови №181 та відкриє доступ табачниківським структурам до державних коштів!

Розслiдування: http://divannaya-sotnya.com.ua Директор інституту розповідає про те, що видавництва - порушники програми держзакупівлі шкільних підручників... Не видаватимуть книжки за державні кошти та передадуть авторські права іншим видавцям . А тим часом , чиновники Міносвіти вже почали лобіювати проект постанови Кабміну, який внесе зміни до постанови.... Та відкриє доступ табачниківським структурам до державних коштів!Тобто директор інституту ... Нагло бреше журналістам, прикриваючи спини своїх керівників, які сподіватися протягнути видавництва.... В новий грошовый тур і тим самим поставити під загрозу успішність програми забезпечення школярів новими підручниками до нового навчального року. Усе як завжди, усе для Табачника!!!

Розслiдування: http://divannaya-sotnya.com.ua Директор інституту розповідає про те, що видавництва – порушники програми держзакупівлі шкільних підручників… Не видаватимуть книжки за державні кошти та передадуть авторські права іншим видавцям . А тим часом , чиновники Міносвіти вже почали лобіювати проект постанови Кабміну, який внесе зміни до постанови…. Та відкриє доступ табачниківським структурам до державних коштів!Тобто директор інституту … Нагло бреше журналістам, прикриваючи спини своїх керівників, які сподіватися протягнути видавництва…. В новий грошовый тур і тим самим поставити під загрозу успішність програми забезпечення школярів новими підручниками до нового навчального року. Усе як завжди, усе для Табачника!!!

Згідно із запропонованими чиновниками Міносвіти, на чолі із новим міністром Гриневич корективами до Постанови: видавництва які не виконали, або частково не виконали державне замовлення матимуть право приймати участь в нових конкурсах. Крім того, пропонується внести поправку про те, що в конкурсах на виконання держзамовлення зможуть приймати участь і новостворені структури, ті самі, які нашвидкуруч будуть зареєстровані колегами Табачника, в разі, якщо їх основним структурам не вдасться відхопити державні гроши!

Тобто в. о. директора Інституту модернізації змісту освіти Юрій Завалевський нагло бреше журналістам, прикриваючи спини своїх керівників, які сподіватися протягнути видавництва — порушники держпрограми в новий грошовый тур. Тим самим він та міністр Гриневич поставлять під загрозу успішність програми забезпечення школярів новими підручниками до нового навчального року. Усе як завжди, усе для Табачника!!!

Але ми віримо в справедливість за закон та ми щиро сподіваємось що жоден з урядовців не підтримає таку бахвальську інновацію, направлену виключно на порятунок бізнесу Табачника та його підопічних!

Розслiдування: http://divannaya-sotnya.com.ua міносвіти лобіює інтереси Табачника
Розслiдування: http://divannaya-sotnya.com.ua міністр освіти Гріневич
Розслiдування: http://divannaya-sotnya.com.ua копія документу з міносвіти

Новинар газети Наша Версія — Вадим Торопов

Джерело: http://divanna-sotnya.com/bez-rubriki/afilovani-z-tabachnikom-vidavnitstva-bilshe-ne-drukuvatimut-shkilni-pidruchniki-derzhavnim-koshtom

No Comments

Залишити відповідь