Абетка, що вчить любити українське

10/02/2017
Абетка, що вчить любити українське

Письменниця та дизайнерка Юлія Сирих створила для дітей «Рідну Абетку» − книгу про Україну, любов і родину, про дівчат та козаків.
Вона полюбляє писати ще змалку. У 12 років написала свій перший вірш, а потім поринула в прозу і технічну літературу. З появою дітей виникло бажання творити і для них.

«Я мріяла про книжку, де літери будуть пов’язані з глибоким змістом, дійсно українську, книжку, через яку я зможу навчати своїх дітей. Так народилася ця абетка-читанка, сповнена мого відчуття, мого бачення України. Моя Україна різна − святкова та повсякденна, традиційна та сучасна. Усю любов до своєї країни я вклала до цієї абетки й сподіваюсь, ви відчуєте це також», − розповідає Юлія Сирих.

Книгу можна побачити та погортати тут http://abetka.syrykh.net/. Електронний варіант дає змогу читати абетку і з телефону, і з планшету.
Також автор повідомила, що разом із благодійним фондом «Помагаєм» збирає кошти для того, аби надіслати безкоштовні абетки туди, де чекають українську книгу: у дитячі бібліотеки, дитячі будинки, дитячі відділення лікарень, гуртки та інші дитячі заклади у невеликих містах і селах. Частину накладу отримають доброчинці як винагороду.

Підготувала Оксана Бруско
Фото: biggggidea.com

Джерело: cultua.media

No Comments

Залишити відповідь