20 грудня день народження Василя Сліпака відзначать грандіозним концертом

15/12/2018

Зірки французької, польської та української опери, лауреати Всеукраїнського конкурсу молодих вокалістів імені Василя Сліпака у супроводі Президентського оркестру (диригент Василь Василенко), хору Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва, камерного дівочого хору КССМШ ім. М.В.Лисенка, вокального тріо хлопчиків вшанують Василя Сліпака грандіозним концертом #МІФ саме в день його народження – 20 грудня.

Ідея проведення вечора “#МІФ” належить волонтерам ГС Музичний Батальйон та БФ The Wassyl Slipak Foundation, яку одразу підтримали Міністерство оборони України, Міністерство культури України, Національний Президентський Оркестр, а також Національна музична академія України ім. П. І. Чайковського, яка третій рік поспіль проводить Вечори пам’яті Василя Сліпака.

З Франції на концерт прилетить Гійом Дюссо (Guillaume Dussau), а з Польщі – Гоша Ковалінська (Gosha Kowalinska), які товаришували з Василем Сліпаком і одразу погодилися взяти участь у концерті.

Вечір веде – Yevgen Romanenko (лідер гурту TaRuta, автор Петиції зі створення на Андріївському узвозі Арт-скверу ім. В. Сліпака).

Усі учасники вечора беруть участь у концерті на волонтерських засадах.

Окрім насиченої музичної програми, гостей вечора “#МІФ” чекає спеціальна презентація проектів майбутнього Арт-Скверу ім. В. Сліпака та ескізів його пам’ятника.

Джерело: gazeta.ua

No Comments

Залишити відповідь