19-20 жовтня в Києві відбудеться Міжнародний форум “Креативна Україна”

10/10/2017

19-20 жовтня в оновленому приміщенні Київського академічного театру на Подолі відбудеться Міжнародний форум «Креативна Україна».

Захід проводиться Міністерством культури України разом з Програмою ЕС-Східногопартнерства «Культура і креативність», проектом ЄС Association4U, Національним бюро програми ЄС «Креативна Європа». Партнерами Форуму виступають: Британська Рада,Гете-інститут, Французький інститут, Мережа з культурного менеджменту та культурної політики ЕNCATC, Європейська мережа креативного бізнесу ECBN, Національна спілка театральних діячів України, Конгрес активістів культури та журнал L’Officiel.

Форум «Креативна Україна» спрямований на промоцію та посилення розуміння “культури” та “креативності” в якості рушійних сил для зростання та сталого розвитку. Форум об’єднає учасників з 16 країн. Захід відкритий для фахівців культурних та креативних секторів, представників бізнесу, громадських установ і проектів, дослідників з України, інших країн Східного партнерства та держав-членів ЄС.

Програма Форуму буде зосереджена навколо тем, пов’язаних з міжнародними тенденціями та кращими практиками щодо сприяння культурних та креативних індустрій (ККІ) та значенню культурного потенціалу для місцевого, регіонального та національного розвитку. Форум стане платформою для співпраці культурних представників, креативних підприємств та бізнесу.

Форум «Креативна Україна» також покликаний сприяти обміну досвідом та кращими практиками з країнами ЄС і Східного партнерства в просуванні культурних і креативних галузей; посилити вплив країн ЄС та Східного партнерства на соціально-економічний і людський розвиток в Україні.

Попередньо участь у Форумі підтвердили: Прем’єр-міністр України Володимир Гройсманта Міністр культури України Євген Нищук; Голова представництва ЄС в Україні ХюґМінґареллі; Директор Директорату Культури та Креативності Європейської Комісії Мішель Ман’єр. У Форумі також візьмуть участь міністри та заступники міністрів культури країн Східного партнерства та ЄС, представники установ культури, бізнесу та організацій громадянського суспільства з 16 країн.

Реєстрація триває до 16 жовтня на сайті: http://creativeukraine.org.ua

За додатковою інформацією щодо формату проведення заходу прохання звертатися до прес-секретаря Форуму Лілії Бевзюк-Волошиної т. 093 511 56 02, info@creativeukraine.org.ua

Джерело: Міністерство культури України

No Comments

Залишити відповідь