10 листопада в столиці відбудеться відкриття пам’ятника «Анна Ярославна. Королева Франції»

10/11/2016

ФОТО З САЙТУ 5.ua

У четвер, 10 листопада у сквері на Львівській площі о 17:30 відбудеться відкриття пам’ятника “Анна Ярославна. Королева Франції”. Творцями монумента виступили Костянтин Скретуцький і Федір Баландін

У церемонії відкриття візьмуть участь: Надзвичайний і повноважний Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон, Надзвичайні і повноважні Посли Бельгії, Швейцарії, Мексики, Польщі, Словенії, Норвегії, Грузії, міністр культури України Євген Нищук, французький підприємець, меценат проекту Бертран Кост; скульптор, автор пам’ятника Костянтин Скритуцький, голова ГО “Чотири Королеви” Марина Соловйова, учні київських французьких шкіл.

Про це в ефірі “5 каналу” у програмі “Інформаційний ранок” повідомив Федір Баландін – співавтор пам’ятника королеві.

“До нас звернувся, Бог послав нам таку людину як Бертран Кост, надзвичайно цікава людина, яка вірить в Україну, вірить у Київ, яка в Києві – потужний інвестор, і він якось, я не знаю, якимось чином, випадково потрапив на фестиваль (“Anne de Kiev Fest” – 5.ua) і закохався в цей образ, закохався в Анну, в цю маленьку дівчинку і захотів нам допомогти. І це дуже символічно, що саме француз є рушійним чинником цього проекту. Саме відкриття буде у вигляді відео-перфоменсу, інсталяції. Глядачі зможуть подивитися історію створення цього пам’ятника, все буде дуже динамічно, музикально, дуже цікаво. Приходьте, буде цікаво”, – сказав Баландін.

Завтра “День” підготує спеціальний фоторепортаж з церемої відкриття пам’ятника “Анна Ярославна. Королева Франції”.

Джерело: 5 канал

No Comments

Залишити відповідь